Středověký tábor pro holky 2017

Vyvěšeno: 5. 8. 2017 v 14:14
Card image cap

Deset dní jsme si ve Zlámanci užívaly se skupinkou holek ve věku 10-15 let. Příběh se nesl v duchu záhady časové smyčky, kvůli které jsme se každý druhý den ocitly v jiném světě. Musely jsme záhadu vyřešit a smyčku zrušit, abychom se dostaly zpět domů.

Na letošním táboře pro holky nás čekala velká řada úkolů. Po příjezdu jsme vysvobodily unesenou princeznu Izabelu, v neděli nám babička kořenářka uvařila lék pro umírajícího Olivera, abychom výměnou za něj zbavily jeho otce Laurenta správcovství ztrýzněného území Burgundska.

V úterý jsme pomohly Číňance Tsuki k útěku ze školy, kde ji učili krást, podvádět a dělat další hrozné věci. Ve středu jsme pomohly Červené Karkulce proti vlkům, aby mohla přinést jídlo své staré babičce. Ve čtvrtek jsme indiánům vrátily totem, který jim zcizili kovbojové, v pátek večer nás vyhnali z tábora upíři. Abychom se mohly vrátit do svých stanů, musely jsme jim přinést lektvar od vlkodlaků. Po cestě k lektvaru jsme se zchladily v akvaparku a posilnily se pizzou. V neděli jsme prošly vojenským výcvikem.

Celou tu dobu jsme přemýšlely, proč se nám v táboře pravidelně mění světy, a proč se v každém světě dozvídáme něco o zlém Drakeorovi a jeho smrtelně nemocné ženě Penelopě. My jsme se ale samy přesvědčily, že je zdravá. Dlouho jsme přemýšlely a sbíraly informace. Naštěstí naše bystré a zvídavé holky přišly této záhadě na kloub. Byly jsme totiž uvězněny do časové smyčky, kterou Drakeor vytvořil, aby udržel při životě svou ženu a předával jí sílu a zdraví jiných žen a dívek. Naše holky ale Drakeora v bitvě porazily a přiměly ho smyčku zrušit, abychom se mohly vrátit zpět domů.

Děkuji všem zúčastněným za jejich nasazení, vytrvalost, skvělou společnost, zábavu a nezapomenutelné zážitky. Příští rok se na vás moc těším!

Pavlína Kolčavová