Poděkování dobrovolníkům 2021

Vyvěšeno: 2. 2. 2021 v 11:24
Card image cap

Letošní vánoční setkání všech dobrovolníků proběhlo netradičně.

Plánované poděkování před Vánoci jsme posunuli na 30. ledna. Doufali jsme totiž, že po vánoční době, v předvečer oslavy Dona Boska, se s vámi budeme moci setkat. Nabalili jsme přes 200 balíčků pro dobrovolníky a přátelé našeho salesiánského díla. V duchu vládních nařízení jsme se však rozhodli pro přímý přenos mše svaté a poděkování na dálku.  

Před začátkem mše svaté jsme mohli společně zhlédnout prezentaci fotek z loňského roku. Prezentaci najdete dole pod článkem a na našem youtube kanálu. Připravil ji Toník Pražan a doplnil vtipnými komentáři. Mši svatou sloužil Dan Žůrek s komunitou salesiánů. Poté Radek Gottwald poděkoval dobrovolníkům, představil novou koordinátorku dobrovolníků Pavlu Oklešťkovou a předal slovo Petru Vaculíkovi, který informoval o procesu tvorby nového výchovně pastoračního projektu pro salesiánské dílo ve Zlíně. Tento projekt tvoří komunita salesiánů společně se zástupci farnosti, střediska a animátorů.

Více k procesu tvorby Výchovně pastoračního projektu

Novinkou od letošního roku budou mše svaté vždy 24. v měsíci (kromě letních prázdnin a Vánoc), při kterých si budeme připomínat patronku kostela Pannu Marii Pomocnici křesťanů a tematicky budou zaměřeny na salesiánskou spiritualitu. Začínáme 24. února v 18:30. Po mši svaté počítáme i s osobním setkáním, jakmile to bude možné.

Přejeme vám pevné zdraví a radostného ducha. Děkujeme za vaši službu.

Pavla Oklešťková, koordinátorka dobrovolníků

Tvoření rodičů s dětmi