Silvestr v klubu 2017

Vyvěšeno: 2. 1. 2018 v 11:52
Card image cap

V poslední den roku 2017 se nás v klubu sešlo sedmdesát, abychom společně prožili tento den.

Oscar 2017

A Oscara za nejmokřejší scénu získávají Piráti z Karibiku! Že taková kategorie na hollywoodských Oscarech není? Ale na těch zlínských ano! A taky bláznivě tancující Shrek, opilí Rusové, dívčí Spiderman, růžový čaroděj Gandalf či praštěný Harry Potter. Naši mladí se rozhodli prožít silvestrovskou noc ve filmovém stylu a o zábavu nebylo nouzi.

Nejdříve bylo třeba nové herce vycvičit. Výkresy se proto hemží tajuplnými obrázky, mozkové závity jedou na plné obrátky a tajuplná gesta popisují slova jako bublifuk, dáma či sanitka. Vedle těchto netradičních běhavých Aktivit nechybí oblíbený kulečník, ping-pong, kalčo a zajímavé stolní hry. Všude panuje přátelská nálada a účastnici si večer očividně užívají. Chlebíčky, pizza, chipsy a další dobroty mizí v našich ústech a dohrávání filmových scén srší takovou kreativitou, že za ni všichni zúčastnění obdrží čokoládového Oscara. Hurá!

Při závěrečném zamyšlení dostává sice Spiderman nakládačku, ale nevzdává to, i když je úplně na dně a šance na vítězství jsou mizivé. A co my? Kdy jsme byli v uplynulém roce naprosto zoufalí a proč? A kdo nám pomohl? Oscarový Silvestr se nebál ani těchto vážnějších témat, která však záhy vystřídala světélkující ohňostrojová smršť, jejíž hřmot doprovázely přátelské stisky rukou a radostná přání do nového roku. Organizátoři Silvestru odvedli skvělou práci a nezbývá než jim ze srdce poděkovat. Tato zábavná noc je důkazem, že i bez alkoholu se mladí dokáží dobře bavit, z čehož mám upřímnou radost. Krásný a požehnaný nový rok!

Jakub Honěk