
Na náměstíčku u kostela P. M. Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích proběhla tuto neděli 13.5.2018 oslava Dne matek.
Tuto akci zorganizovala Městská organizace KDU-ČSL ve Zlíně společně s Farností P. M. Pomocnice křesťanů ve Zlíně a Orlem jednotou Zlín. Po přivítání všech maminek, babiček a ostatních účastníků zástupci kraje a města nám všem požehnal Otec Pavel Glogar.
Pak se již rozběhl bohatý program, který si pro své maminky, babičky a ostatní diváky připravily děti ze scholy, folklórního souboru Trnečka, aerobiku a Církevní základní školy. Zároveň si ještě děti mohly vytvořit nějaký dárek maminkám nebo si zařádit na skákacím hradu a trampolíně.
A protože sluníčko docela pálilo, přišlo vhod i malé občerstvení. Na závěr děti svým voláním přivolaly klauna Brdíka, který s nimi hrál a zpíval, vytvářel různě velké mýdlové bubliny a z balónků vykouzlil různé hračky.
Ještě než jsme se všichni rozešli domů, dostaly všechny maminky a babičky od zástupců KDU-ČSL jako přání k jejich svátku žlutou růži.
Fotogalerie

13. 05. 2018
datum

Před kostelem na Jižních Svazích
místo